ZČU logo

STUDENTSKÉ OTAZNÍKY

Vítejte na stránkách Informačního portálu, kde získáte potřebné informace o Západočeské univerzitě v Plzni.

Facebook ZČU E-mailová adresa www ZČU

MENU - Ostatní - Kulturka - klubovna a coworking

KULTURKA

ODKAZ: facebook

 

ADRESA: Sedláčková 19, 301 00 Plzeň

KONTAKTNÍ OSOBA: Mgr. Tereza Svášková a Mgr. Klára Jedličková

KONTAKT: +420 377 631 356

E-MAIL: tsvaskov@rek.zcu.cz; jedlekl@rek.zcu.cz

 

PROVOZNÍ DOBA: po-čt 9.00-19.00 h
                            pá 9.00-17.00 h

(Pozor! V lednu 2018 bude výjimečně otevřeno po-pá od 9.00 do 17.00 h.)

 

Kulturka je univerznitní prostor, který se nachází v centru Plzně a je určen pro studenty, zaměstnance a i širokou společnost. Součástí Kulturky je Klubovna a Univerzitní coworking. Prostory Kulturky nejsou rozhodně nijak zvlášť velké, ale jsou dobře vybavené, uživatelsky přátelské a přímo v centru města.

KLUBOVNA

Klubovna je univerzitním prostorem určeným pro studenty i širokou veřejnost. Na místě si můžete pročíst a zakoupit vybrané tituly z Univerzitního vydavatelství (možno si sem nechat poslat knihu přes e-shop) či si vybrat a číst knížky a časopisy z našeho volného výběru, odpočívat a dát si svačinu pěkně v teple. Klubovna slouží i jako zázemí různým kulturním akcím, například výstavám. Doporučujeme sledovat aktuální program na facebooku. Na místě si můžete od nás zapůjčit notebook, tablet, ruční skener či jiné studijní pomůcky. Čaj, káva a filtrovaná voda jsou v Kulturce rovněž k dispozici. Kulturka je bezbariérová.

UNIVERZITNÍ COWORKING

V Univerzitním coworkigu je pět pracovních stanic (stůl, židle, podložky na psaní, zásuvky, lampička), základní kancelářské potřeby (tužky, nůžky, pravítko, papíry atp.), interaktivní tabule, flipchart, relaxační zóna (křesílka, stůl, společná knihovna, sezení na polštářích), uzamykatelné skříňky pro stálé členy coworkingu a Wi-Fi připojení. V případě, že upřednostňujete rušnější prostředí, pak stačí udělat pár kroků a zabrat nějaké pěkné místo v Klubovně.

 

Abyste u nás mohli v coworkingu pobývat - ať už jednorázově či jako náš stálý člen, potřebujeme znát vaše jméno a další údaje a mít od Vás potvrzení, že nám to tu nezníčíte. Vše naleznete níže ve formuláři. Samozřejmě, že jste vždy vítáni přímo na místě, ale takto pro vás budou papíry k podpisu připravené předem, a vy se tak budete moci začít bez zdržování činit. Rezervace s předstihem má rozhodně své výhody! Upozorňujeme, že pokud chcete přijít do coworkingu pracovat jen vy sami, rezervaci přes formulář níže je povinná pouze při první návštěvě. Později stačí přijít přímo na místo a povědět své jméno v Kulturce členům našeho týmu. Doporučujeme vždy zkontrolovat obsazenost v kalendáři - můžete tak předejít situaci, kdy coworking bude obsazen, a vy se tam tak nedostanete.

 

Formulář Univerzitního coworkingu

 

Kalendář pro zjištění obsazenosti v Univezitním coworkingu

 

Pro studenty a zaměstnance ZČU je využívání prostor Univerzitního coworkingu ZDARMA.

 

 

 

Informace na stránce aktuální k 4. 1. 2018
Tagy: aktivity ZČU veřejnost město Plzeň uchazeč student absolvent otevírací doba kontakty obecně o ZČU